ABŞ-da yay IT düşərgəsi artıq uşağınızı gözləyir
Uşağınıza qabaqcıl texnologiyalar, yeni dostlar və füsunkar proqramla gələcəyin dünyasına səyahət bəxş edin!
Yer rezerv etmək
11-16 yaş
Seattle, ABŞ
2 həftə
ABŞ-ın ilk IT şirkətlərinin ofisləri artıq övladınızın tura çıxmasını gözləyir!
Google, Microsoft, Amazon... IT sənayesinin özünün və bütün dünya tərəqqisinin başladığı yer budur! Tarixin çəkildiyi yerləri, bütün dünyanın istifadə etdiyi proqramları uşaqlar öz gözləri ilə görəcəklər! Bu, peşəkarların təcrübəsindən ilhamlanmaq və IT sahəsinə aşiq olmaq, onu daxildən dərk etmək üçün əla fürsətdir.
Uşaqlar dünyanın ən yaxşı şirkətlərinin ofislərinə baş çəkəcəklər
visit companies
Akvariumlar, muzeylər, dönmə çarxı, Amerika pop mədəniyyəti. Uşağınız üçün unudulmaz təcrübə!
Uşaqlarınız,onlarda əla təəssürat yaradacaq əlamətdar Seattle məkanlarına maraqlı ekskursiyalardan həzz alacaq.
Kosmik İynə
Qüllənin hündürlüyü 184 metrdir, müşahidə göyərtəsi və öz oxu ətrafında fırlanan SkyCity restoranı Sakit Okeanın, sahilin və bütün metropolun 360 dərəcə panoramasını təqdim edir. Bu qüllə Sietl şəhərinin simvoludur.
Seattle akvarium
Burada nəhəng ahtapota və məşğul su samurlarına baxa, hətta bəzi dəniz canlılarını sevə bilərsiniz - rəngli planktondan fantastik meduzaya qədər! Seattle Akvarium, əsl su anbarı ilə birlikdə bütöv bir nəhəng pavilyondur.
Sakit Okean Elm Mərkəzi
Sakit Okean Elm Mərkəzi ziyarətçilərin kəşf, təcrübə və tənqidi düşüncə üçün maraq və ehtiraslarını oyatmaq məqsədi daşıyan sərin açıq muzeydir. Siz təkcə eksponatların əksəriyyətinə baxa bilməz, həm də toxunub oynaya bilərsiniz! Burada hər şey uşaqların inkişafı üçündür.
MOPOP
Pop mədəniyyəti, elmi fantastika muzeyi və canlı rok-n-roll muzeyi! MOROR çoxlu interaktivliyə malikdir, siz özünüz musiqi alətlərində ifa edə və ya aranjimanlar edə bilərsiniz. Həm də - ABŞ-ın məşhur musiqiçilərinin heykəllərini, qeydlərini və sərgilərini nəzərdən keçirmək imkanınız olacaq. Hətta yeniyetmələrin pərəstiş etdiyi filmlərə və super qəhrəmanlara həsr olunmuş otaq da var.
Seattle sahili
Axşam saatlarında sahil neon, musiqi, suda işıqların parıltısı, nəhəng dönmə çarxı, işıqlı körpülər və art nouveau ilə parlayır! Gün ərzində isə bir-iki metr uzaqlaşsanız, qayıqların yelləndiyi suyun yaxınlığında qədim divarlarda bitən qədim körpüləri, burulmuş kəndirləri, ilıq mamırı görə bilərsiniz. Çox möhtəşəm bir yer!
Vaşinqton Universiteti
Universitet binaları neo-qotik Siusallo Kitabxanasının gözdən qaçdığı bir meydanın ətrafında qruplaşdırılıb. Okeanın, dağların, parkların, meydanların və su anbarlarının eyni zamanda aydın göründüyü bir dini yer!
super gələcək standartları ilə Maraqlı tətil
Uşağınıza super gələcək standartlara uyğun 2 həftə həyəcanlı həyat verin!
Yeni biliklər və rəqəmsal bacarıqlar
Düşərgədə uşaq gələcəkdə uğurlu karyera qurması üçün lazım olan maraqlı və ən əsası faydalı yeni bilik və bacarıqlara yiyələnəcək!
Peşəkar komandadan təlim
Mütəxəssislərimiz övladınızı füsunkar ustad dərsləri və yeni kəşflərlə ruhlandıracaq, uşağınızda öyrənməyə və öz layihələrini yaratmağa maraq aşılayacaq!
Yumşaq bacarıqların inkişafı
Düşərgədə övladınız komandada enerjili işləməyi öyrənəcək və ünsiyyət bacarıqlarını, emosional zəkasını, tənqidi düşüncəsini, yaradıcılığını təkmilləşdirəcək və həm də çox əylənəcək!
Yeni dostlar, mədəniyyət, təəssüratlar
Düşərgə oxşar maraqları olan yeni dostlar tapmaq, həmçinin uşaq üçün maraqları və yeni adətləri olan başqa ölkənin mədəniyyətinə daxil olmaq üçün ideal fürsətdir. Uşaq müsbət təəssüratlar və maraqlı təcrübələr əldə edəcək!
Yaşamaq və oxumaq üçün əla şərait
Yalnız uyğun şəraitdə gözəl istirahət edə və məhsuldar oxuya bilərsiniz. Rahat və müasir olan yaxşı bir interyerdə. Düşərgəmizdə yeganə yol budur! Müasir, rahat evdə uşaqlar əla yaşayış şəraitindən həzz alacaqlar. Bax:
İndi rezervasiya edin!
Məsləhətləşmə tələb olunur ?
Seattle-da yay düşərgəsi
Birdəfəlik ödəniş
4 300 $
Müddət: 2 həftə
Məkan: Seattle
Yaş: 11-16 yaş
Yer: Seattle, ABŞ
Yaş: 11-16
Məsləhətçi: hər qrupa təyin olunur12:18
Uşağınız ingilis dili biliklərini maksimum dərəcədə artıracaq
Bundan əlavə, uşaqlar asudə vaxtlarında bir-biri ilə ana dilində ünsiyyət quracaqlar. Və istənilən inzibati tapşırıqlar və ya çətinliklərin həlli üçün ukrayna və rus dilli kuratorlar və məsləhətçilər var.
Uşağınız ingilis dilini yaxşı bilmirsə, utanmayın – düşərgə məhz onların bacarıqlarını artırmaq üçün mövcuddur. Yay düşərgəsində bütün dərslər ingilis dilində keçirilir. Bu, uşaq üçün ingilis dili səviyyəsini və biliklərini təkmilləşdirmək üçün əla fürsətdir.
Düşərgə proqramı
01
Robototexnika
Robotların nağıl dünyası öz marağı və sərinliyi ilə həmişə uşaqları cəlb edir! Biz uşağınızın robototexnika dünyasına qərq olmasına, layihələşdirməyə başlamasına və robot müsabiqəsində qalib gəlməsinə kömək edəcəyik!
progam item
02
3D çap və modelləşdirmə
Uşağınız öz 3D cizgi filmi personajını yaradacaq! Və biz ona bunu necə edəcəyini üç ölçülü obyektləri modelləşdirməklə və mesaj göndərməklə göstərəcəyik. Uşaqlar isə əsl 3D printerdə ən yaxşı personaj dizaynlarını çap edə və onlara fiziki olaraq “toxun” edə biləcəklər!
03
Süni intellekt
Uşaq özünü yeni texnologiyalara qərq edəcək, süni intellektlə tanış olacaq və öz botunu yaradacaq.
04
Virtual reallıq
Uşaq 360 formatında füsunkar və super real təcrübəyə qərq olacaq! 3D rəsm üçün VR texnologiyası ilə uşaqlar öz heyrətamiz 3D sənətlərini yaradacaqlar!
05
Mühəndislik
Hər bir uşaq bir şey dizayn etməyi sevir. Sizin isə öz əllərinizlə temperaturu, hərəkəti və ya elektrik enerjisini idarə edə biləcəyiniz “Ağıllı Ev”inizi tikəcəksiniz!
Uşaqlarınızın təhlükəsizliyi
bizim üçün çox mühüm vəzifədir
• Valideynlərdən uşağın pəhrizi, fiziki fəaliyyət rejimi və tibbi əks göstərişlər haqqında məlumat toplayırıq.
• Yemək, su, uşaqların yaşayacağı evin ərazisi üçün lazım olan bütün sertifikatlar var.
• Uşaqda yaranan hər hansı bir problemi məsləhətçi və müşayiət edən şəxsin köməyi ilə həll edirik.
• Bütün lazımi tibbi müayinələrdən keçirik.
• Bizim operativ dərman təchizatımız var.
• Uşaqların olduğu evdə daimi təhlükəsizliyə zəmanət veririk.
• Gediş günü uşaqlarınızı bizə təhvil verdiyiniz andan biz evə qayıdana qədər uşaqlar daim məsləhətçilərin və kuratorların nəzarəti altında olurlar.
• Biz uşaqların təkcə fiziki sağlamlığına deyil, həm də onların emosional vəziyyətinə əhəmiyyət veririk - birlik üçün psixoloji təlimlər keçiririk.

Летний ИТ-лагерь в США уже ждет вашего ребенка
Подарите ребенку путешествие в мир будущего с передовыми технологиями, новыми друзьями и феерической программой!
Забронировать место
11-16 лет
Сиэтл, США
2 недели
Офисы первых IT-компаний США уже ждут вашего ребенка экскурсией!
Гугл, Майкрософт, Амазон… Именно здесь начиналась сама IT-индустрия и весь мировой прогресс! Дети воочию увидят места, где творится история и пишутся программы, которыми пользуется весь мир! Это отличная возможность вдохновиться опытом профессионалов и полюбить IT-сферу, постигнув ее изнутри.
Дети посетят офисы лучших компаний мира
visit companies
Аквариумы, музеи, колесо обозрения, поп-культура Америки. Незабываемые впечатления для вашего ребенка!
Ребенка ждут увлекательные экскурсии по культовым локациям Сиэтла, которые производят грандиозное впечатление.
Space Needle
Башня высотой 184 метра, со смотровой площадкой и вращающимся вокруг собственной оси рестораном SkyCity открывая панораму в формате 360 градусов на тихий океан, побережье и весь мегаполис. Эта башня – символ города Сиэтл.
Аквариум Сиэтла
Здесь можно смотреть на огромного осьминога и деловых выдр, и даже погладить некоторых морских обитателей – от яркого планктона до фантастических медуз! Аквариум Сиэтла – это целый огромный павильон, наряду с реальным водоемом.
Pacific Science Center
Тихоокеанский научный центр – это крутой музей на свежем воздухе, цель которого – разжечь у посетителей любопытство и пристрастие к открытиям, экспериментам и критическому мышлению. На большинство экспонатов можно не только смотреть, но и потрогать, поиграть! Здесь все для развития детей.
MOPOP
Музей поп-культуры, научной фантастики, а также – живой музей рок-н-ролла! В МОРОР очень много интерактива, можно самому играть на музыкальных инструментах или делать аранжировки. А еще – созерцать скульптуры, пластинки и выставки культовых музыкантов США. Есть даже зал посвященный кино и супергероям, которые обожают подростки.
Набережная Сиэтла
Вечером набережная – это сияющий неон, музыка, блики огней в воде, огромное колесо обозрения, подсвеченные мосты и модерн! А днем, если отойти на пару метров, можно разглядеть старинные мосты, витые канаты, теплый мох, растущий на старинных стенах у воды, где качаются лодки. Очень зрелищное место!
University of Washington
Университетские здания сгруппированы вокруг площади, на которую выходит неоготическая библиотека Сюзалло. Культовое место, из которого хорошо видны океан, горы, парки, скверы и водоемы одновременно!
по стандартам супер-будущего
Драйвовые каникулы
Подарите ребенку 2 недели драйвовой жизни по стандартам супер-будущей!
Новые знания и digital-навыки
В лагере ребенок приобретет интересные и главное полезные новые знания и умения, необходимые ему для построения успешной карьеры в будущем!
Обучение от команды профессионалов
Наши специалисты вдохновят ребенка феерическими мастер-классами и новыми открытиями, привьют ребенку интерес к обучению и созданию собственных проектов!
Развитие soft-skills
В лагере ребенок научится драйвово работать в команде и во всю прокачает коммуникабельность, эмоциональный интеллект, критическое мышление, творческий подход и к тому же здорово развлечется!
Новые друзья, культура, впечатление
Лагерь – идеальная возможность найти новых друзей по интересам, а также попасть в культуру другой страны с интересами и новыми для ребенка обычаями. Ребёнок получит океан положительных впечатлений и интересного опыта!
Шикарные условия для проживания и обучения
Классно отдыхать и плодотворно учиться можно только в соответствующих условиях. В хорошем интерьере, где удобно, уютно и современно. У нас в лагере – только так! Детей ждут отличные условия проживания в современном, удобном доме. Взгляните:
Забронируйте сейчас!
Нужна консультация ?
Летний Лагерь в Сиэтле
Разовая оплата
Длительность: 2 недели
Локация: Сиетл
Возраст: 11-16 лет
Локация: Сиэттл
Вожатый: закреплён к каждой группе
Лагерь в США
4 300 $
В стоимость входит:
• Жить в уютном доме,
• З-х разовое питание и здоровые закуски
• Образовательная программа
• Экскурсии в IT-компаниях
• Культурно-развлекательная программа
• Сопровождение советника
• Транспортные расходы
• Страховка
* дополнительно оплачены за перелет и визу
Изменения:
26.06 - 08.07
08.07 - 20.07
20.07 - 01.08
Ребенок прокачает знание английского языка по полной
К тому же между собой в свободное время дети будут общаться на родном языке. А для любых административных задач или решения сложностей есть украиноязычные и русскоязычные кураторы и вожатый.
Не стоит стесняться, если ребенок плохо говорит по-английски – лагерь существует именно для того, чтобы подтянуть свои навыки. Все занятия в летнем лагере проходят по-английски. Это отличная возможность для ребенка улучшить свой уровень и знание английского языка.
Программа лагеря
01
Робототехника
Сказочный мир роботов всегда привлекает детей своим интересом и крутизной! Мы поможем ребенку погрузиться в мир робототехники, начать конструировать и победить в робо-соревновании!
progam item
02
3D-печать и моделирование
Ребенок создаст собственного трехмерного героя мультфильма! А мы подскажем ей, как это делать благодаря моделированию и текстированию трехмерных объектов. А лучшие проекты персонажей дети смогут напечатать на настоящем 3D-принтере и физически "пощупать"!
03
Искусственный интеллект
Ребенок погрузится в новые технологии, познакомится с искусственным интеллектом и создаст свой бот.
04
Виртуальная реальность
Ребенок погрузится в увлекательные и супер-реалистические впечатления в формате 360! С технологией VR для рисования в 3D дети будут создавать свое собственное потрясающее 3D-искусство!
05
Инженерия
Каждый ребенок любит что-то конструировать. А ваша своими руками сконструирует свой «Умный дом», где можно управлять температурой, движением или электричеством!
Скачать детальную программу
Безопасность ваших детей
для нас сверхважная задача
• Собираем от родителей информацию о диете, режиме физической нагрузки, медицинских противопоказаниях ребенка.
• Есть все необходимые сертификаты на питание, воду, территорию дома, где будут проживать дети.
• Решаем любой вопрос, возникающий у ребенка, с помощью вожатого и сопровождающего
• Проходим все необходимые медицинские проверки.
• Имеем оперативный запас медикаментов,
• Гарантируем постоянную охрану дома, где находятся дети
• С того момента, как вы передаете нам своих детей на день отправления и до тех пор, пока мы не вернемся домой, дети постоянно находятся под присмотром вожатых и кураторов.
• Заботимся не только о физическом здоровье детей, но и об их эмоциональном состоянии – проводим психологические тренинги на сплочение.
• Оформляем страхование детей.
Остались вопросы?
Запишитесь на бесплатную консультацию – мы позвоним вам, расскажем подробнее о программе лагеря и забронируем место в группе.
Начать обучение
Продолжается набор в Летний Лагерь на 4-ю смену (19.08.2024 - 30.08.2024)!
Набор 2024-2025
Набор на учебный год 2024-2025 начался. Спешите зарегистрироваться до 31 августа 2024 года и обучайтесь по ценам 2023 года!